30 Ekim 2015 Cuma

HAYIRLARA VESİLE İNŞALLAH

Tek Parti döneminin zulmüne zulüm diyen ve o zulmün kalıntılarını temizlemeye ahdeden, İslam’a vurulan zincirleri kıran, Kürt’ün ve herkesin haklarını teslim eden, darbeci cuntaların tepesine binen, İslam topraklarındaki sun’î sınırlara itiraz ederek emperyalistlerin “Böl, parçala, yönet” konforunu bozan, Mescid-i Aksa’yı ve İslam dünyasının bütün mazlum coğrafyalarını baş tacı eden, İsrail savaş uçaklarını semalarımızdan defeden, emperyalist manipülasyonlara dayanıklı bir kalkınmayı gerçekleştiren, yerli tank imal eden vs, vs, vs, bir hükümet görür müyüm bu memlekette diye merak eder gibi yapar, ama aslında görebileceğime ihtimal vermeden savunurdum o davayı. 
Gördüm ama; elhamdülillah. 
Yeni Türkiye’nin kurucu lideri Erdoğan’a, Başbakan Davutoğlu ve arkadaşlarına nankörlük edemem. Nasipse 1 Kasım Pazar günü seçim sandığına gidip AK Parti’ye candan “EVET” diyeceğim. Eleştirilerim mi? AK Parti’nin ifade ettiği nimetlerden daha büyük değil onlar.

AK Parti’ye vefa bir yana; o büyük nimetler için Rahman ve Kerim Allah’a şükür gerek, o büyük nimetlerin devamı için Rabb’e niyaz gerek.
Daha iyisi gelene kadar AK Parti’ye “EVET” demeyi bu gereğin ifası olarak görüyorum.
***
demiş Hakan Albayrak.
Bir kere bile yazısını okumadım ama yukarıdaki yazılara katılıyorum.
daha iyisi ve namuslusu,yemeyeni gelene kadar ak partiye "evet"
Ne idüğü belli olmayan MHP ye mi,bir çarşaflı olarak çarşaf yırtan chp ye mi vereyim?
diğerleri zaten hiç yoktular.
Paralel meselesine de girmiyorum.Rabbim kimin yanlışı varsa göstersin ve bu fitne bitsin.
Hayırlı seçimler olsun.
Devlet ebed müddet.
 

Hiç yorum yok: